SedaGrup Özel

Hakkımızda

1996 yılında sağlık sektöründe kurulmuş olan Seda Sağlık Bilişim Turizm Limited Şirketi gelişen teknolojik şartlara bölgede yanıt verecek sektör unsurları olmadığından konusunda uzman firmalarla irtibat kurup önce şirketin kendi işlerini sağlamak amacı ile bilişim sektörüne adım atmıştır.
Daha sonra yakın çevreden gelen talep çerçevesinde ilk aşamada bir yazılım firması ile ortak çalışmalar yürüttükten sonra hosting konusunda da bölgede mevcut olan ihtiyacı karşılamak için bu alanda da hizmet vermeye başlamıştır.
Hizmet vermeye başladığı günden bu yana müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir web hosting ve web tasarım hizmetleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Son olarak değişen ticari şartlar nedeni ile sağlık ve turizm alanında da faaliyet göstermekte olan bilişim departmanı şirket bünyesinden ayrılarak Seda Bilişim ticari adı altında bilişim alanında ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Bu alanlarda Kurumsal olmayan bazı merdiven altı faaliyetler dışında bölgedeki en eski firma olma özelliğini korumaktadır.

 

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Hoş Geldiniz!

Tekrar Bekleriz!

Bize Hoş Geldiniz!

Bu Gün Kendinize Bir İyilik Yapın

Bizimle Tanışın, Bize Yazın

SedaGrup Kalitesiyle Sizi Dünyaya Tanıtalım

İletişim